Jak fungujeme

 1. Odjezd autobusu v 7:00 hod. od stanice metra „C“ Nádraží Holešovice (ul. Plynární) z autobusové točny MHD, která se nachází za restaurací McDonald’s. Sraz o 10 minut dříve. Prosíme o dochvilnost. Návrat tamtéž cca v 18:30.
  Upozorňujeme, že vjezd na autobusovou točnu je možný pouze pro bus či s povolením. Pro parkování a vykládku z aut lze využít přilehlé ulice či vedle nacházející se parkoviště P+R.
 2. Místo konání sobotního lyžování je vybíráno vždy na poslední chvíli dle aktuálních sněhových podmínek. Nejpozději ve čtvrtek večer před konáním zájezdu vyvěšujeme informaci o místě konání na webové stránky.
 3. Lyžařskému výcviku věnujeme co nejvíce času. V průběhu dne děláme pauzu na oběd, kde si mohou děti zakoupit jídlo/občerstvení a pití. Vybavte proto děti dostatkem jídla i pití (svačina na cestu tam i zpět).
 4. Pro lyžařský výcvik jsou děti rozdělení do družstev podle svých lyžařských dovedností. Lyžařský výcvik probíhá pod vedením zkušených instruktorů lyžování podle moderních výcvikových metod. K výcviku lyžování vyžadujeme lyžařské hole.
 5. Seznam věcí s sebou:
  • lyže se seřízeným bezpečnostním vázáním a hole (svázané nebo v obalu)
  • lyžařské boty, helma, lyžařské brýle
  • lyžařské oblečení, rukavice, šála, čepice, kapesníky
  • jídlo a pití
  • peníze
  • dále doporučujeme zejména menším dětem přibalit suché oblečení na cestu zpět, v případě pěkného počasí i sluneční brýle a krém na opalování
 6. Omluvy:
  Nemůže-li se zájezdu zúčastnit přihlášený účastník, je třeba tuto skutečnost předem nahlásit. Při včasné omluvě, tj. nejpozději ve čtvrtek před konáním zájezdu, je možné dohodnout náhradní termín.
  Nemůže-li se zájezdu účastnit přihlášený, může za něj jet náhradník předem hlášený. Nesmí být začátečníkem! Cena za zájezd se v tomto případě hradí dle ceníku platného pro danou sezónu.
  Pokud při omluvě účastníka v týdnu před konáním zájezdu nebude sjednán náhradní termín zájezdu v rámci sezóny, příp. nahlášen náhradník, je možné vrátit pouze 50% účastnického poplatku, a to výlučně na základě předloženého lékařského potvrzení. Jinak nárok na vrácení poplatku zaniká.
  Pro veškeré omluvy a náhrady kontaktuje Kateřinu Moučkovou (viz „Kontakty“).