Instruktoři

Matěj Hrdina

matej.jpg
Narodil se v roce 1993 a lyžování se začal věnovat ve svých pěti letech nejprve pod vedením maminky a pak pokračoval ve zdokonalování své techniky zájezdy na zimní tábory se Sokolem. Zásadní zlom přišel v roce 2007, kdy začal jezdit pravidelně s TJ Slovan Praha. Uvědomil si, že se ještě potřebuje hodně zlepšit a to se mu povedlo v následujících zimách právě zde.

V roce 2012 rozšířil řady instruktorů v LOM a tak si splnil na UK FTVS Praha kurz instruktora lyžování.

Ve svém volném čase se obecně rád věnuje sportu, převážně cyklistice a squashi. Mezi jeho ostatní záliby patří fotografie a cestování. Od svých dvou let je členem Sokola Pražského.

Jiří Říha

jirka2.jpg

Na světě od roku 1982, znamení štír. S lyžováním začal na českých horách od tří let. Od dětství jezdí pravidelně na hory s TJ Slovan LOM. Aktivně vyučoval děti vodní turistiku ve skupině KONDOR a od roku 2006 přidal i instruktora lyžování. Od roku 1997 navštěvuje lyžařská střediska v Alpách, především v Rakousku. Pravidelně jezdí na akce, kde se snaží všem předat získané zkušenosti.
Pracuje v soukromém sektoru – poskytování telekomunikačních služeb. Další oblíbené jsou vodní sporty: sjíždění řek a jachting, dále pak jízda na kole, výlety v přírodě a jóga.
Tereza Výravská
tereza-slovan.jpg

Lyžuje od 3 let a jako dcera lyžařského instruktora se od mala účastnila různých lyžařských výcviků. Od roku 2001 je instruktorem lyžování a pravidelně se účastní doškolovacích kurzů.  Od roku 2001 také funguje v LOM.

Kromě lyžování má ráda především vodu, lezení, kolo, turistiku. Prostě jakýkoli pohyb venku v přírodě.

Zkušenosti s výchovou a výukou (nejen lyžování) má se svými třemi dětmi, ale i jako učitelka v ZŠ.

Katka Moučková

katka.jpg

Narodila se v roce 1979 v Praze, ve znamení Býka. Lyžování se věnuje od dětství, a to právě s LOM. Lyžařským instruktorem se stala po úspěšném absolvování kurzu již v roce 1996. Od té doby prošla mnohými doškoleními. V LOM je zároveň členem výboru.

Pracuje ve státní správě v oblasti ochrany životního prostředí. Mezi její hlavní zájmy patří vyjma lyžování i další sporty – zejména jízda na kole, squash a dále turistika, cestování a četba.