Instruktoři

Pavlína Ballková

Pavlína Poláčková - profil
Pavlína Ballková

Lyžování se věnuje už od dětství, v profesním životě se zúčastnila lyžařských zájezdů se školou, na které mnoho let pracovala. Lyžařským instruktorem se stala v roce 2006, pak ale přerušila své zimní výjezdy rodičovskou dovolenou. Po ní se znovu vrátila na svah a nastoupila do LOM. Lyžuje ráda, ale ráda má i slunce a moře, každá roční doba nabízí spoustu radovánek.

Jaroslav Dvořák

Jaroslav Dvořák - profil
Jaroslav Dvořák

Předseda LOM, TJ Slovan Praha, z. s.

Matěj Hrdina

Matěj Hrdina

Odchovanec LOM, TJ Slovan Praha, kde od roku 2007 zdokonaloval svoje lyžařské umění. Dnes učitel tělesné výchovy na základní škole a cvičitel žáků v Sokole Pražském. Roku 2012  absolvoval kurz instruktora základního lyžování na FTVS UK, dále si pak licenci prodloužil při studiu na PedF UK. V roce 2019 úspěšně zakončil  kurz instruktora lyžování na FTVS UK.

Daniel Matocha

Daniel Matocha - profil
Daniel Matocha

S oddílem jsem začal jezdit již jako malé dítě. Díky sobotním výjezdům jsem se de facto naučil lyžovat. Jakmile to bylo možné,tj. od roku 2005 začal jsem působit, jako lyžařský instruktor a jednatel.
Kromě lyžování, ve svém volném čase, rád jezdím na kole a hraji squash. Dlouhodobě se věnuji skautingu a aktuálně zejména svým dvěma malým dcerkám.
Pracuji jako IT a business process analytik.

Katka Moučková

Kateřina Moučková - profil
Kateřina Moučková

Narodila se v roce 1979 v Praze, ve znamení Býka. Lyžování se věnuje od dětství, a to právě s LOM. Lyžařským instruktorem se stala po úspěšném absolvování kurzu již v roce 1996. Od té doby prošla mnohými doškoleními. V LOM je zároveň členem výboru.
Pracuje ve státní správě v oblasti ochrany životního prostředí. Mezi její hlavní zájmy patří vyjma lyžování i další sporty – zejména jízda na kole, squash a dále turistika, cestování a četba.

Jiří Říha

Jiří Říha - profil
Jiří Říha

Na světě od roku 1982, znamení štír. S lyžováním začal na českých horách od tří let. Od dětství jezdí pravidelně na hory s TJ Slovan LOM. Aktivně vyučoval děti vodní turistiku ve skupině KONDOR a od roku 2006 přidal i instruktora lyžování. Od roku 1997 navštěvuje lyžařská střediska v Alpách, především v Rakousku. Pravidelně jezdí na akce, kde se snaží všem předat získané zkušenosti.
Pracuje v soukromém sektoru – poskytování telekomunikačních služeb. Další oblíbené jsou vodní sporty: sjíždění řek a jachting, dále pak jízda na kole, výlety v přírodě a jóga.

Tereza Výravská

Tereza Výravská - profil
Tereza Výravská

Lyžuje od 3 let a jako dcera lyžařského instruktora se od mala účastnila různých lyžařských výcviků. Od roku 2001 je instruktorem lyžování a pravidelně se účastní doškolovacích kurzů.  Od roku 2001 také funguje v LOM.
Kromě lyžování má ráda především vodu, lezení, kolo, turistiku. Prostě jakýkoliv pohyb venku v přírodě.
Zkušenosti s výchovou a výukou (nejen lyžování) má se svými třemi dětmi, ale i jako učitelka v ZŠ.